Улаштування гусасфальту 

та гідроізоляційного захисту споруд

ТОВ ДБК "МІСТ"


Мета

дорожньо-будівельної компанії "МІСТ"

Особливого значення ми надаємо якості нашої роботи, що базується на міжнародних стандартах: німецький ZTV-ING розділ 7.3 та 7.4, а також швейцарський SN 640 450a і яка полягає в підборі матеріалів, контролі: технології підготовки поверхні, системи гідроізоляції і гусасфальту. Так, при виконанні гідроізоляційних робіт на об’єкті, постійно присутній незалежний інспектор, який представляє виробника гідроізоляційних матеріалів, а при роботах по влаштуванню «Гусасфальта», постійно проводиться контроль якості суміші у власній лабораторії, а також у незалежних лабораторіях Німеччини.


Наша компанія має все необхідне обладнання, спеціально навчений персонал, найвищу інженерно-технічну підготовку, а також великий досвід влаштування комплексних систем дорожнього покриття на мостових спорудах України.


Метою нашого підприємства є використання на мостових спорудах міцної конструкції дорожнього покриття, яке в умовах високих і постійно зростаючих навантажень має тривалий термін служби і великі міжремонтні періоди.