Улаштування гусасфальту 

та гідроізоляційного захисту споруд

ТОВ ДБК "МІСТ"


Якість – понад усе!

Наші гарантії

Компанія ДБК «МІСТ» була створена на основі високопрофесійного колективу і спеціалізується на улаштуванні абсолютно водонепроникного литого асфальтобетону – гусасфальту, а також на улаштуванні гідроізоляційного захисту залізобетонних та металевих споруд.


Ми підтримуємо тісне співробітництво зі світовими лідерами по виробництву високоякісних гідроізоляційних покриттів, а також виробниками компонентів для асфальтобетонних сумішей, що дозволяє нам гарантувати якість та довговічність системи дорожнього покриття.


Ми виконуємо роботи використовуючи тільки перевірене та високопродуктивне спеціалізоване абразивоструминеве, дробоструминеве, гідроструминеве, фарбувальне, асфальтоукладальне обладнання виробництва світових лідерів, а також власного виробництва. Це обладнання забезпечує швидке, безпечне та безперебійне виконання робіт.


Роботи виконують спеціально навчені і підготовлені професіонали, що гарантує якість виконуваних робіт.


Висококваліфікований інженерно-технічний персонал, забезпечує швидке, якісне і надійне виконання робіт у відповідності до технологічного регламенту та існуючими Українськими і Європейськими нормами і стандартами.


Особливу увагу наша компанія приділяє якості робіт. У нас розвинута система контроля якості на всіх етапах виробництва, починаючи з випробовування матеріалів до початку виробництва робіт і закінчуючи контролем якості виробництва на кожному його етапі.

Гусасфальт


Гусасфальт відноситься до одного з перевірених методів покриття доріг, які використовуються зараз на мостових спорудах. На відміну від інших асфальтів, гусасфальт не вимагає ущільнення і має експлуатаційний термін 25-30 років на відміну від звичайного. Він характеризується більш високим вмістом мінерального порошку і в’яжучого.


Завдяки своїм фізико-хімічним властивостям гусасфальт має морозостійкість, високу міжшарову адгезією, досить твердий для прийняття навантажень від важкого транспорту з високою інтенсивністю, а також досить еластичний, для компенсування власних коливань мостового полотна. Все це можливо лише за умови міцного зв’язку всіх елементів покриття, що створює комплексну систему захисту та експлуатації мостової споруди.

Де рекомендовано застосовувати?

Мости

Тунелі

Парковки, стоянки

Підлоги в житлових

та промислових спорудах

Ремонтні 

дорожні роботи

Естакади, віадуки, 

дороги

Дорожнє покриття в зоні 

рейкової колії

Як гідроізоляція, так і «Гусасфальт», є абсолютно водонепроникними, що в повній мірі захищає мостове полотно від дії води і повністю виключає можливість водонасичення дорожнього покриття, з подальшим виникненням циклів замерзання/відтавання та ефекту «помпування».

В країнах Європи, зокрема в Германії вже давно знайшли вихід з даної ситуації, де на таких спорудах, а також на дорогах загального користування, використовують виключно Гусасфальт.  Він має значно більш тривалий міжремонтний інтервал (25-30 років), що підтверджується значними термінами експлуатації на високонавантажених автомагістралях та мостових спорудах.

Тюгінгія

Баварія

Берлін

Гьоссен

Гусасфальт в Україні


З 2007 року налагоджене виробництво суміші для гусасфальта під потреби будь якого будівельного об’єкту, відповідно до реалій асфальтозмішувальної установки, вхідної сировини, адаптовану під кліматичні особливості України. 

Отриманий результат являє собою литу, непористу модифіковану полімерами асфальтобетонну суміш з додаванням НОУ-ХАУ, яка улаштовується при температурі 210-230 С.

Звичайний асфальт через 5 років
Звичайний асфальт через 5 років
Гусасфальт через 25 років
Гусасфальт через 25 років

Улаштування дорожнього покриття мостового полотна


Улаштування дорожнього покриття парковки або підлоги